O nas

Praca z ludźmi, profesjonalna pomoc w ich problemach i wspieranie ich rozwoju jest naszą wspólną pasją. Widzimy olbrzymie korzyści w dzieleniu się nią i realizowaniu jej w zespole. Nasz kameralny gabinet powstał z myślą o osobach, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, doświadczają kłopotów emocjonalnych, są przeciążone stresem, ale także o tych, którzy pragną rozwijać siebie. Pracujemy z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. Oferujemy psychoterapię indywidualną oraz partnerską. Zależy nam, aby osoby korzystające z naszej pomocy czuły się u nas bezpiecznie. Zapewniamy anonimowość i dyskrecję, pracę z poszanowaniem uznawanych przez Państwa wartości oraz świadomych decyzji. Ze względu na delikatną naturę Państwa problemów szczególną wagę przywiązujemy do przestrzegania zasad etycznych, obowiązujących w naszym zawodzie (kodeks etycznykodeks etyczno – zawodowy psychologa). Naszą pracę poddajemy stałej, regularnej i profesjonalnej superwizji. W celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na konsultację prosimy o kontakt telefoniczny: 660 64 65 65.

Katarzyna Kornatowska

Katarzyna Kornatowska

psycholog, psychoterapeuta,

Prowadzę indywidualną terapię osób dorosłych. Posiadam doświadczenie w terapii osób, doświadczających objawów nerwicowych, OCD, problemów związanych z lękiem (w tym fobią społeczną i niską samooceną) oraz przeciążonych stresem, doświadczających trudności w pracy zawodowej i zmagającymi się z problemami w bliskich relacjach. Zajmuję się terapią zaburzeń psychosomatycznych. Pomagam osobom, które doznały w dzieciństwie zaniedbań, nadużyć lub wychowały się w rodzinach z problemem alkoholowym.

Czytaj więcej

 

Dominika Wodzinowska

Dominika Wodzinowska

psycholog, psychoterapeuta,

Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz parami.Prowadzę psychoterapię osób, które zgłaszają trudności w codziennym funkcjonowaniu, mają problemy w relacjach z ludźmi, szukają pomocy w kryzysie, odczuwają lęk, stres oraz obniżony nastrój. Obszary moich zainteresowań dotyczą również problemów okresu dorastania. Pomagam zarówno młodzieży, jak i rodzicom, mierzącym się z trudnościami w relacjach z dorastającymi dziećmi.

Czytaj więcej

Marlena Ryś – Celuch

Marlena Ryś – Celuch

dydaktyk, pedagog terapeuta,

Specjalizuję się w poradnictwie, pomocy oraz terapii dzieci i młodzieży w wieku od 3 lat do 16 roku życia.  Prowadzę konsultacje dla rodziców i spotkania psychoedukacyjne dla dzieci i rodziców. Pomagam w problemach związanych z budowaniem pewności siebie, budowaniem odporności psychicznej i pokonywaniem trudności w nauce. Zajmuję się terapią lęków dzieci i młodzieży oraz diagnozowaniem i terapią zaburzeń w zachowaniu.

Czytaj więcej

Martyna Sałkowska-Pałka

Martyna Sałkowska-Pałka

Psycholog kliniczny, psychoterapeutka

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, które przeżywają kryzys w życiu osobistym lub zawodowym, doświadczają trudności w bliskich relacjach, zmagają się z nadmiernym napięciem i lękiem, obniżonym nastrojem, depresją; cierpią z powodu niskiego poczucia wartości, poczucia braku wpływu na własne życie. Prowadzę również konsultacje wychowawcze dla rodziców w sytuacji rozwodu.

Czytaj więcej

Izabela Zamerfeld

Psycholog, psychoterapeutka

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, prowadzę psychoterapię par, jak również indywidualną osób dorosłych i starszej młodzieży. Każda osoba do relacji terapeutycznej wnosi niepowtarzalne potrzeby, dlatego dążąc do spotkania z nimi, w pracy terapeutycznej pracuję w podejściu integracyjnym, wykorzystując metody i techniki wypracowane przez różne szkoły psychoterapeutyczne.

Czytaj więcej