O nas

Praca z ludźmi, profesjonalna pomoc w ich problemach i wspieranie ich rozwoju jest naszą wspólną pasją. Widzimy olbrzymie korzyści w dzieleniu się nią i realizowaniu jej w zespole. Nasz kameralny gabinet powstał z myślą o osobach, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, doświadczają kłopotów emocjonalnych, są przeciążone stresem, ale także o tych, którzy pragną rozwijać siebie. Pracujemy z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. Oferujemy psychoterapię indywidualną oraz partnerską. Zależy nam, aby osoby korzystające z naszej pomocy czuły się u nas bezpiecznie. Zapewniamy anonimowość i dyskrecję, pracę z poszanowaniem uznawanych przez Państwa wartości oraz świadomych decyzji. Ze względu na delikatną naturę Państwa problemów szczególną wagę przywiązujemy do przestrzegania zasad etycznych, obowiązujących w naszym zawodzie (kodeks etycznykodeks etyczno – zawodowy psychologa). Naszą pracę poddajemy stałej, regularnej i profesjonalnej superwizji. W celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na konsultację prosimy o kontakt telefoniczny: 660 64 65 65.

Katarzyna Kornatowska

Psycholog, psychoterapeuta indywidualny, psychoterapeuta par,

W pracy z pacjentem najważniejsza jest dla mnie autentyczna uważność na drugiego człowieka. Wierzę w wewnętrzną siłę i możliwości człowieka zarówno w dochodzeniu do równowagi, jak i odnajdowaniu indywidualnych ścieżek rozwoju i uczynienia swojego życia pełnym i satysfakcjonującym. Pracuję w oparciu o nurty analityczny i humanistyczny. Inspiracją są dla mnie również dwa współcześnie rozwijane podejścia: terapii skoncentrowanej na emocjach (EFT – Emotionally Focused Therapy) w pracy z parami oraz terapii opartej na mentalizacji (MBT Mentalisation Baed Therapy) w pracy indywidualnej.

Czytaj więcej

Dominika Wodzinowska

Psycholog, psychoterapeuta indywidualny, psychoterapeuta par,

Pracuję z osobami, które zgłaszają trudności w codziennym funkcjonowaniu, mają problemy w relacjach z ludźmi, szukają pomocy w kryzysie, odczuwają lęk, stres oraz obniżony nastrój. Obszary moich zainteresowań dotyczą również problemów okresu dorastania.
W pracy terapeutycznej integruję różne podejścia psychoterapeutyczne.

Czytaj więcej

Małgorzata Pogorzelska

Seksuolog, psychoterapeuta indywidualny, psychoterapeuta par,

Główny obszar mojej pracy to terapia problemów seksualnych, zwłaszcza trudności związanych ze spadkiem lub utratą potrzeb seksualnych, zaburzeniami orgazmu, pochwicą, bolesnymi zbliżeniami oraz doświadczeniami kryzysu w relacji, niepłodności, urazu więzi, zdrady a także osobistych problemów lękowych i osobowościowych. Oprócz konsultacji i terapii indywidualnej osób dorosłych, prowadzę terapię dla małżeństwo par.

Czytaj więcej

Marlena Ryś – Celuch

Coach, doradca zawodowy, pomoc psychologiczno-pedagogiczna,

Świadczę pomoc pedagogiczną i psychologiczną dla dzieci i młodzieży. Jestem też doradcą zawodowym i coachem. W czasie swojej pracy bazuje na wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami. Trudności emocjonalne i społeczne, adaptacyjne, niska motywacja, różnego typu kryzysy procesie wychowania stanowią obszary moich głównych zainteresowań w pracy. Koncentruje się na zasobach w procesie poszukiwania sposobów i rozwijaniu motywacji do zmian. Posiadam też uprawnienia do diagnostyki Profilu Potencjału Zawodowego na podstawie ITP.

Czytaj więcej

Martyna Sałkowska-Pałka

Psycholog, psychoterapeuta indywidualny

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, które
przeżywają kryzys w życiu osobistym lub zawodowym, doświadczają
trudności w bliskich relacjach, zmagają się z nadmiernym napięciem i
lękiem, obniżonym nastrojem, depresją; cierpią z powodu niskiego
poczucia wartości, poczucia braku wpływu na własne życie. Pracuję w
podejściu humanistyczno-egzystencjalnym.

Czytaj więcej

Izabela Zamerfeld

Psycholog, psychoterapeuta indywidualny, psychoterapeuta par

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, prowadzę psychoterapię par, indywidualną osób dorosłych, jak również nastoletniej młodzieży. Zajmuję się także poradnictwem okołorozwodowym.
Każda osoba do relacji terapeutycznej wnosi niepowtarzalne potrzeby, dlatego dążąc do spotkania z nimi, w pracy terapeutycznej pracuję w podejściu integracyjnym, wykorzystując metody i techniki wypracowane przez różne szkoły psychoterapeutyczne.

Czytaj więcej