Izabela Zamerfeld

Psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, prowadzę psychoterapię par, jak również indywidualną osób dorosłych i starszej młodzieży.

Każda osoba do relacji terapeutycznej wnosi niepowtarzalne potrzeby, dlatego dążąc do spotkania z nimi, w pracy terapeutycznej pracuję w podejściu integracyjnym, wykorzystując metody i techniki wypracowane przez różne szkoły psychoterapeutyczne.

Ukończyłam Studia Psychologii Społecznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. W jej ramach ukończyłam również Studia Podyplomowe w zakresie Diagnozy Psychologicznej w Praktyce Klinicznej.

Wykształcenie psychoterapeutyczne zdobyłam w szkole psychoterapii, prowadzonej przez Ośrodek Psychoterapii i Edukacji Psychologicznej Intra w Warszawie, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Uczestniczyłam również w rocznym szkoleniu, organizowanym przez Polski Instytut Ericksonowski, „Podróż na Squaw Peak” – psychoterapia małżeństw i par.

Swoje doświadczenie realizowałam w Dziennym Ośrodku Rehabilitacyjno Psychiatrycznym w Warszawie jak również w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Warszawie, gdzie uczestniczyłam w warsztacie organizowany przez Kampanię przeciw Homofobii Pomoc psychologiczna dla osób LGBTQ; warsztat: Cele i metody pracy grupy psychoedukacyjno-wsparciowej dla rodziców będących w konflikcie okołorozwodowym, organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w Warszawie.

Swoją pracę poddaję superwizji pod kierunkiem superwizorów psychoterapii zrzeszonych w Polskim Towarzystwie Psychologicznym. Podczas konsultacji z superwizorem nie są ujawniane dane osobowe Klienta ani żadne informacje służące rozpoznaniu.