Izabela Zamerfeld

Psycholog, psychoterapeuta indywidualny, psychoterapeuta par

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, prowadzę psychoterapię par, indywidualną osób dorosłych, jak również nastoletniej młodzieży. Zajmuję się także poradnictwem okołorozwodowym.

Każda osoba do relacji terapeutycznej wnosi niepowtarzalne potrzeby, dlatego dążąc do spotkania z nimi, w pracy terapeutycznej pracuję w podejściu integracyjnym, wykorzystując metody i techniki wypracowane przez różne szkoły psychoterapeutyczne.

Ukończyłam Studia Psychologii Społecznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. W jej ramach ukończyłam również Studia Podyplomowe w zakresie Diagnozy Psychologicznej w Praktyce Klinicznej.

Wykształcenie psychoterapeutyczne zdobyłam w szkole psychoterapii, prowadzonej przez Ośrodek Psychoterapii i Edukacji Psychologicznej Intra, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Uczestniczyłam również w rocznym szkoleniu, organizowanym przez Polski Instytut Ericksonowski – psychoterapia małżeństw i par. Obecnie doskonalę swój warsztat pracy z parami o metody pracy Terapii Skoncentrowanej na Emocjach (Emotionally Focused Therapy).

Swoje doświadczenie realizowałam w Dziennym Ośrodku Rehabilitacyjno-Psychiatrycznym w Warszawie jak również w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, gdzie uczestniczyłam w warsztacie organizowanym przez Kampanię przeciw Homofobii: „Pomoc psychologiczna dla osób LGBTQ” oraz „Cele i metody pracy dla rodziców będących w konflikcie okołorozwodowym”, organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w Warszawie.

Swoją pracę poddaję superwizji pod kierunkiem superwizorów psychoterapii zrzeszonych w Polskim Towarzystwie Psychologicznym oraz Polskim Stowarzyszeniu EFT. Podczas konsultacji z superwizorem nie są ujawniane dane osobowe Pacjenta ani żadne informacje służące rozpoznaniu.